Nebojša Vojvodić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Press

+2
jOcke
Taca
6 posters

Ići dole

Press Empty Press

Počalji od Taca 04.08.08 23:02

Ovde nam ostavljajte novinske clanke u kojima je Nesa! Kez od uveta do uvet Ok
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od jOcke 28.08.08 16:30

xaxxxa nesa je najboljiiiiii Ok Šampion!
jOcke
jOcke
Moderator
Moderator

Broj poruka : 456
Godina : 29
Location : subotica
Datum upisa : 31.07.2008

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od vanja 06.09.08 16:12

Press S12-zvezde
vanja
vanja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 285
Datum upisa : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Sale 19.09.08 12:41

Sale
Sale

Muški
Broj poruka : 67
Godina : 37
Location : Суботица
Datum upisa : 02.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Taca 06.11.08 20:04

Grand Revija

Press Sha-img008_thumb

Svet

Press L2g-img023_thumbPress J16-img024_thumb
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od jOcke 06.11.08 21:48

xxaxax extra
jOcke
jOcke
Moderator
Moderator

Broj poruka : 456
Godina : 29
Location : subotica
Datum upisa : 31.07.2008

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od vanja 07.11.08 12:46

nesa i sladja su i dalje u vezi Skakavac Srećan sam!
vanja
vanja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 285
Datum upisa : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Taca 07.11.08 16:19

vanja ::nesa i sladja su i dalje u vezi Skakavac Srećan sam!

Negooo... Oni se voledu! Ok Hahaha Hoćemo još!
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od vanja 13.11.08 14:10

Vid' Budale!
vanja
vanja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 285
Datum upisa : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Taca 23.11.08 1:54

Prvi Nesin intervju. Šampion!


On je jedna kompletna ličnost. Pored toga što se bori za titulu "Zvezde Granda", on studira, osnivač je i pjevač benda "Poco Loco", trenira fudbal i još stigne pomagati ljudima u humanitarnim akcijama.
Njegovo ime je Nebojša Vojvodić koji nam se dosad predstavio s pjesmama "Lažu te" i "By pass". SuperPortal.ba obavio je intervju s njim u kojem se ovaj dvadesetdvogodišnji Grandovac detaljnije predstavio bh. fanovima.


SP: Nebojša hvala ti što si se odazvao našem pozivu za intervju. Za početak reci nam zašto si se prijavio za Zvezdu Granda i kakva su tvoja očekivanja?
NV: Pre svega naravno pozdrav svima u BiH i hvala svima koji prate Zvezde Granda i podržavaju nas!
Kao i svim mladim pevačima, neafirmisanim, i meni je bio san da postanem Zvezda Granda! Uspeo sam, svoj cilj sam ostvario i svaki naredni korak je samo još jedan plus. Idem iz kola u kolo i ne razmišljam o pobedi, samo o prolasku u narednu emisiju, to je moja filozofija.

SP: U tvojoj biografiji piše da si u prvom razredu osnovne škole svirao klavir. Zašto si odabrao baš taj instrument? Sviraš li možda još neki?
NV: Da, moji roditelji su već u prvom razredu prepoznali moju ljubav prema muzici. Upravo su mi oni kupili klavijaturu i počeli da me vode na časove,naravno ja sam bio oduševljen.Tri godine sam svirao klavir, bio veliki talenat, ali naž alost nisam ga iskoristio. Međutim smatram da su i te tri godine dosta uticale na moj sluh i da su dosta korisne bile za ovo čime se sad bavim.I dan danas znam da prebacim roditeljima zasto me nisu terali da sviram, ali moja želja da igram fudbal bila je jača izgleda. Moram da kažem i da mi je neostvareni san da naučim da sviram gitaru!

SP: Kako su tvoji roditelji reagirali kada si im rekao da se želiš baviti muzikom ozbiljno?
NV: Od roditelja imam punu podršku šta god da radim. Muzika je moj izbor i oni to poštuju, imaju puno poverenje u mene i znaju da ih neću obrukati. Ponosni su na sina, što ste mogli i videti!

SP: Čime se baviš pored muzike? Da li studiraš?
NV: Studiram naravno.Trebao bih u narednim mesecima da završim Višu pedagošku školu,ali sam to sada stavio u drugi plan. Mislim da je ovo takmičenje životna prilika koja se retko kome ukazuje i da treba da se potpuno posvetim tome. Naravno diploma neće pobeći, ima vremena!

SP: Kada si počeo trenirati fudbal i zašto si ga izabrao za hobi, a ne za tvoju profesiju?
NV: Fudbal sam počeo da treniram sa devet godina.Od malena je bratu i meni omiljena igračka bila lopta i najčešće smo vreme provodili na stadionu sa ocem gladajući utakmice Spartaka.Mogu reći da smo od oca nasledili ljubav prema fudbalu!Brat se danas profesionalno bavi fudbalom, a ja sam loptu zamenio mikrofonom jer sam svestan da mi to bolje ide. Danas se rekreativno bavim fudbalom, ali moram priznati da i za to, nažalost, imam sve manje vremena.



SP
: Kako je nastao bend "Poco Loco"? Gdje ga najčešće možemo slušati?
NV: "Poco Loco" bend smo oformili, tada moj drug, a sada već i kum, Žile i ja pre pet godina! Ubrzo nam se priključila i Slađana Stajić, takođe jedna od kandidata za Zvezdu Granda, i ponosno mogu da kažem da već četiri godine nismo imali slobodan vikend i da smatram smo dobro ispekli "zanat". Poco loco u prevodu na španskom jeziku znači "Malo ludi" i svako ko je imao prilike da bude na našem nastupu može da potvrdi to! Trenutno nastupamo u dva kluba u Subotici, a uskoro trebali da počnemo da pevamo po Beogradu, ali da ne ureknem! Takođe planiramo i da proširimo bend.

Sa 17 godina počeo profesionalno pjevati

SP: S obzirom na to da se muzikom baviš već nekoliko godina reci nam kako izgleda život jednog pjevača?
NV: Ja živim kao i svi moji vršnjaci, nevezano kojim se poslom bavili! Imam iste probleme kao oni i iste stvari mi pričinjavaju zadovoljstvo. Pevanje i dalje ne smatram poslom i svaku svoju svirku doživljavam kao izlazak, tako da mi to ne nedostaje. Upoznajem dosta ljudi i mnogi me sada prepoznaju.Često se desi da sad imam neke sitne privilegije i eto to bi naveo kao jedinu razliku između mene i vršnjaka, mada nije toliko bitna.

SP: Da li je potrebno puno odricanja kako bi se postigao uspjeh?
NV: Potrebno je mnogo odricanja, mada meni sve ovo za sad pričinjava veliko zadovoljstvo i ništa mi ne pada teško, verovatno zato što volim ono što radim. Mislim da je strpljenje bitno, a da će uspeh doći sam. Ja verujem u sebe!

SP: Učestvovao si na humanitarnim koncertima. Kome/čemu su bili namijenjeni ti koncerti?
NV: Jeste, bio sam učesnik par humanitarnih koncerata i moram naglasiti da je to bilo pre nego što sam se prijavio za Zvezde Granda, da ne bi izgledalo kao marketing! Pomagao sam kad god i ko god me je zvao, nikad nisam nikog odbio i drago mi je ako je moja pesma nekom pomogla!

SP: Da se vratimo Zvezdama Granda. Da li si imao tremu kada si nastupao prvi put?
NV: U prvom krugu sam pevao prvi, imao sam veliku tremu i usput sam bio prehlađen. Kad se sve to uzme u obzir, moram reći da sam ipak zadovoljan prvim nastupom.

SP: Većina tvojih fanova smatra da si drugi put puno bolje pjevao. Da li je to do pjesme koju si izabrao ili si se osjećao slobodnije nego prvi put?
NV: U drugoj emisiji sam pokazao svoje pravo lice, to sam ja! Dao sam sve od sebe i dobio mnogo pohvala! Mislim da su mnogi promenili mišljenje o meni posle druge emisije, a oni koji nisu, potrudiću se da u trećem krugu budem još bolji zbog njih!

SP: Forumaši Zvezda Granda (www.zvezdegranda.org) imaju podijeljeno mišljene u vezi tebe i tvojih natupa. Neki te hvale, neki kritikuju. Da li i u kojoj mjeri utiču komentari na tebe?
NV: Svaki komentar pozitivno utiče na mene, pa i kritike, one me veoma motivišu i stvaraju meni jednu vrstu inata, a tad je čovek u stanju da da sve od sebe. Naravno, najviše se zahvaljujem mojim fanovima i svima koji me podržavaju!!!

SP: Također ti zamjeraju to što nisi aktivan član foruma (www.zvezdegranda.org) te to što, kako kažu, ne komuniciraš s njima. Zbog čega je to tako? Nemaš dovoljno vremena ili je nešto drugo u pitanju?
NV: Ono što mi je u ovom momentu najpotrebnije sigurno je vreme! Izvinjavam se svima i obećavam da ću se u narednih par dana uključiti u rad foruma! Nadam se da me razumeju fanovi!

SP
: Kako se slažeš s ostalim kolegama iz ZG-a?
NV: Odlično, gotovo da sam sa svima u kontaktu. Mogli ste da primetite koliko jedni drugima pružamo podršku i to je zaista iskreno. Veoma sam srećan što sam upoznao te ljude i, ako ništa drugo, znam da sam stekao par dobrih drugara!

SP: Ko je tvoja najveća podrška?
NV: To je sigurno moja porodica, moj brat, mama i tata! Naravno ne treba zaboraviti ni familiju i prijatelje koji me prate na svakom nastupu i gube glas i živce zbog mene. Hvala svima!

SP: Za kraj reci nam koga ti vidiš u finalu Zvezda Granda?
NV: Pa jako je nezahvalno pitanje. Svakako da bih voleo da budem jedan od finalista, ali tek smo počeli i ima dosta vremena do juna meseca! Narod glasa i na nama je da osvojima nihove simpatije! Ja mogu samo da obećam da ću se truditi da dobro pevam i da ne razočaram moje fanove.

SP: Nebojša, mnogo ti hvala na ovom razgovoru. Ekipa Superportala ti želi mnogo sreće u takmičenju za Zvezdu i Granda i puno uspjeha u daljoj karijeri. Nadamo se da ćemo te jednog dana vidjeti i čuti uživo u BiH.
NV: Hvala vama puno i puno pozdrava svima u BiH! Nadam se i ja da ćemo se uskoro družiti!

SuperPortal

http://superportal.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=1976:superportal-intervju-sa-grandovcem-nebojom-vojvodiem&catid=52:zvezde-granda&Itemid=69
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od jOcke 23.11.08 1:59

procito
jOcke
jOcke
Moderator
Moderator

Broj poruka : 456
Godina : 29
Location : subotica
Datum upisa : 31.07.2008

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Taca 23.11.08 2:00

I, sta mislis? Kez od uveta do uvet
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od jOcke 23.11.08 2:02

dobro je bilo:)
jOcke
jOcke
Moderator
Moderator

Broj poruka : 456
Godina : 29
Location : subotica
Datum upisa : 31.07.2008

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Taca 02.12.08 16:53

Sreća u nesreći

Press Thumb_IMG_9600
Nebojša Vojvodić, koji je u subotu ispao iz takmičenja “Zvezde Granda”, dobio poziv od Ace Lukasa da snime duet

Nebojša Vojvodić, koji je u subotu ispao iz takmičenja “Zvezde Granda”, nije ni slutio da mu je to ispadanje omogućilo novi početak. Naime, kada je Aca Lukas saznao da je ispao kandidat iz Subotice koji je pevao njegov veliki hit “Lična karta”, istog momenta stupio je u kontakt sa ljudima iz “Granda” i zatražio kontakt sa Nebojšom, saznaje Kurir iz dobro obaveštenog izvora. S obzirom na to da su obojica izvrsni interpretatori, koji imaju identičnu boju glasa, nema sumnje da će duetska pesma biti pun pogodak, spojivši mlađu i srednju generaciju.

U želji da proverimo verodostojnost naše priče, pozvali smo Acu Lukasa, koji nam je rekao:

- Odavno nisam čuo da neko tako dobro peva kao Nebojša. Nemojte da mislite da ovo govorim zato što je on tokom takmičenja u “Zvezdama Granda” pevao moje pesme. Svi kandidati su izvrsni, a njega sam primetio jer peva kao slavuj. Inače, veoma mi je žao što je Nebojša ispao, zato sam mu ponudio da snimimo zajedničku pesmu kako bi mu dao nadu i podršku za dalje bavljenje muzikom, jer sam ubeđen da on to zaslužuje.

Sa druge strane, Nebojša Vojvodić ne može da sakrije oduševljenje.

- Uvek sam osećao da je Lukas pravi čovek, ali ovakvu ponudu nisam mogao ni da sanjam. U svakom slučaju, hvala Lukasu na podršci i ponudi koja mi mnogo znači. Moram da sačekam još baraž koji će biti 13. decembra da vidim da li ću proći ili ne.

Kurir
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Taca 02.12.08 16:53

Небојша је нови наследник Аце Лукаса

Press 141pk76

Небојша Војводић, „Звезда Гранда" који је ове недеље испао из даљег такмичења, добио је понуду да сними дует са Ацом Лукасом. Дечко је иначе обожавалац Ацине музике, и недавно се упознао са својим идолом, што је једним делом и довело до сарадње краља фолк музике, и младог певача. Небојша је до сада на такмичењу у „Звездама Гранда" певао искључиво Ацине песме. Лукас како би покушао да ублажи разочарење испалог кандидата одлучио је да му понуди сарадњу.
У недељној емисији „Звезде Гранда-народ пита", јавио се Аца Лукас у програм и јавно подржао овог младог Суботичанина.

Свака част свим такмичарима, али жао ми је што је мали Неша испао. Мислим да је био сјајан и да је одлично отпевао „Личну карту". Знао сам да ће испасти, зато што је певао баш моју песму рекао је у програму Аца.
Упркос томе што је напунио Београдску Арену, Аца Лукас ипак мисли да публика која гласа за „Звезде Гранда" не подржава баш много његов рад.
Уколико млади Небојша не прође у баражу 13. децембра Аца је спреман да сними дует са својим „наследником" како би помогао талентованом младићу.
Ово је било веома пријатно изненађење јер је Лукас познат по „оштром језику" и критикама које је упућивао младим певачима.
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Taca 14.12.08 23:00

Zvezde Granda: Topao glas za prolaz dalje
Subota, 13. decembar 2008. 23:48

http://www.mtsmondo.com/slike/vesti/001/185/v118545p0.jpg

Još jedna prilika, poslednja šansa koja se ne sme propustiti. To je bilo u svih osam muških glava koji su dobili još jednu šansu da se pokažu i ponovo izbore ulazak u takmičenje za nove Zvezde Granda.

A novu priliku, glasovima gledalaca dobio je Nebojša Vojvodić iz Subotice. Za Nebojšu je stiglo čak 40.000 sms glasova gledalaca.

Njihova trema je gotovo mogla da se oseti, ali su i pored toga dali sve od sebe. Žiri je bio u jakom sastavu – tekstopisac Dragan Brajović-Braja i dvoje iskusnih pevačkih vukova Tijana Dapčević i Dragan Kojić-Keba.

Najviše pohvala dobili su Balša Vujičić (teniser), na koga je "pala" i Severina, kao i Bojan Grujić, kojima je Braja rekao da su blizu toga da postanu vrhunske zvezde. "Ti imaš gotovo sve elemente da budeš velika zvezda, ali ti nedostaje jedan bitan - dobro pevanje. Malo si nesiguran, ali to popraviš pred tobom je karijera", rekao je Braja Balši Vujičiću.

Tijana mu je rekla da mu "veruje dok peva", a Keba se nadovezao da je bio "najuverljivi u emocijama" i da se videlo da uživa dok peva.

Bojanu Grujiću iz Mladenovca su takođe rekli da je na putu da postane zvezda, ali da mora da prestane da "šmira" dok peva. Šta to znači? To znači da više ne šuška dok izgovara č, š, dž...što, inače, rade mnogi pevači.

Nebojša Vojvodić iz Subotice dobio je kompliment od Tijane da ima "izuzetno topao glas", dok su Goranu Kamberoviću iz Leskovca i Marku Andrejiću kao najveću vrlinu istakli to što imaju originle i specifične glasove što je za jednog pevača najvažnije.

Aleksandar Živanović je dobio "desetku" od Tijane, ali se Keba sa njom nije složio. "Polako, nije još vreme za 'desetke', još su oni daleko od toga. Treba da misliš na jednu devojku dok pevaš, a onda će sve devojke koje te slušaju, misliti da pevaš baš njoj", posavetovao ga je Keba.

Igora Ilića iz Loznice Keba je uporedio sa fudbalskim trenerom Duškom Bajevićem koga su zvali "Princ sa Neretve". "Ti bi mogao da postaneš 'Princ na sceni'", rekao mu je Keba, a Tijana je dodala da je "pomislila da je ušao neki Grk u studio kad je počeo da peva". "Imaš dušu kao Rusija", rekla mu je Tijana Dapčević.

I "Harisov mali", Saša Katančić, koji radi u bendu Harisa Džinovića, dobio je pohvale od sva tri člana žirija.

Na kraju Keba je počastio takmičare obrativši im se sa "drage moje kolege", a Braja je poručio: "Ko god da pobedi, to ne znači da su ostali izgubili".

(MONDO)
http://www.mtsmondo.com/entertainment/v ... est=118545
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Tajchy 21.01.09 18:28

Pametan nam ovaj Aca ako ispuni obecanje kao sto pise
Tajchy
Tajchy

Ženski
Broj poruka : 25
Godina : 33
Location : Prokuplje
Datum upisa : 18.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Taca 05.02.09 1:42

[b]Kljove za sve pare![/b]

Kandidat za “Nove zvezde Granda” Nebojša Vojvodić ispravio devijaciju na gornjoj vilici i stavio nove porcelanske zube

Opšte je poznato da su mnogi pevači na našoj estradi, čim su došli do love, zarad lepog osmeha uradili porcelanske zube. Najsvežiji primer je kandidat za “Nove zvezde Granda” Nebojša Vojvodić iz Subotice, koji je “teško” stečeni novac od tezgarenja uštedeo i odmah uložio u nove zube, što je zabeležio i naš paparaco.

Naime, mlađani pevač imao je devijaciju na gornjoj vilici, zbog koje nije mogao ljudski da se nasmeje. Loš raspored i žuta boja zuba odavali su veoma ružan utisak, pa je Nebojša odlučio da ih zameni novim, što je nedavno i učinio.

Čika zuba u Subotici odmah je uzeo stvar u svoje ruke i Vojvodiću otklonio devijaciju, sastrugao postojeće i napravio nove bele zube, koje on sada s ponosom pokazuje. Dakle, sve se brzo završilo, a Nebojša sada non-stop sa sobom nosi ogledalce i uvežbava novi osmeh, koji s velikim uživanjem deli...

Kurir
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Daca_Dajana 05.02.09 11:44

OOO BOZE!! Deda Ne znam
Daca_Dajana
Daca_Dajana
Moderator
Moderator

Ženski
Broj poruka : 276
Godina : 30
Location : Subotica
Datum upisa : 16.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Taca 04.03.09 16:10

Zvezde Granda održale obećanje!

Autor: Dragan Kecman

Objavljeno: 01.03.2009 16:52

http://www4.slikomat.com/09/0304/wnc-grand.jpg

Na insistiranje jedne od članova žirija, novinarke Dragane Tripić, kandidati iz Subotice popularnog takmičenja „Zvezde Granda“ javno su obećali da će održati humanitarni koncert kako bi se pomoglo Marku Liliomu, za koga u emisiji „Plesom do snova“ igra voditelj Žarko Lazić.

Naime, mali Mare boluje od teškog oštećenja vida i potrebno je sakupiti mnogo novca kako bi se kupila skupa kompjuterska pomagala koja bi Maretu omogućila da bolje vidi svet oko sebe. Zato će Vuk i Iva Vučinić, Nebojša Vojvodić, Slađana Stajić i Bojana Šarović trećeg marta napraviti veliki koncert u svom gradu, a sav novac koji je prikupi ići će Maretu i njegovoj porodici. Mladi pevači ovako su pokazali da su, osim što su talentovani, jako humani i tako dali primer i mnogo većim estradnim zvezdama.
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Press Empty Re: Press

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu