Nebojša Vojvodić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji je Nebojša Vojvodič, Slovenija

2 posters

Ići dole

Najbolji je Nebojša Vojvodič, Slovenija Empty Najbolji je Nebojša Vojvodič, Slovenija

Počalji od Liana 11.03.09 12:50

Najpre jedan veliki pozdrav iz Slovenije. Nadam se, da neču napraviti neku grešku, jer nisam baš dobra u ovom, izvinite ako bude neka greška. Nadam se, da če ova moja poruka doči do Nebojše Vojvodiča, želim samo reči jedno. U Sloveniji, u mom okruženju ima mnogo njegovih fanova, da možemo glasati, mislim da bi se znalo tko bi imao mnogo više glasova, ali bar možemo ovako da mu pružimo podršku. Još nikad nisam pisala nikom na ovaj način, al sad želim da kažem nešto što več dugo osječam. Radim več dugo kao sekretarica u našoj bolnici tu, doktori ga obožavaju slušati, jer ja puštam stalno njegove pjesme...........a radila sam dugo u največoj diskoteci u Sloveniji, tu su dolazile samo zvezde, npr. Dino Merlin, Mile Kitič itd. da ne brojim, svi su bili uglavnom, ali želim samo ovo reči. Svi su pjevali i uživo i ja sam skoro uvijek bila razočarana, ni blizu nijihovih pjesama nije glas, ali Nebojša me je stvarno totalno očarao, takvu zvjezdu, da pjeva uživo tako dobro, to još nisam čula sve ove godine.........mislim da sam s tim sve rekla. Njegova pjesma nisam preživeo...mislim koju pjeva od Ace Lukasa, to ni Aca ni niko drugi tako dobro ne bi otpjevao. Slušam je bezbroj puta.............samo napred.....vjerujte mi, čula sam ih mnogo uživo, ali takav glas nikad.............nadam se, da če pobjediti......i mi ga željno čekamo u Sloveniji. Hvala što postoji takav pjevač. Puno pozdrava i nadam se, da mi bar netko odgovori...............

Liana

Ženski
Broj poruka : 2
Godina : 43
Location : Slovenija
Datum upisa : 11.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najbolji je Nebojša Vojvodič, Slovenija Empty Re: Najbolji je Nebojša Vojvodič, Slovenija

Počalji od Taca 11.03.09 13:09

Potrudicemo se da ovo prenesemo Nebojsi. Ok

Hvala Liana. Cmok
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu