Nebojša Vojvodić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti

3 posters

Ići dole

Novosti Empty Novosti

Počalji od Taca 11.04.09 15:29

Evo ovde cemo da pisemo sve novosti vezane za dzet set. happy
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od Taca 11.04.09 15:37

Ana Nikolić: Nikad sa oženjenim muškarcem!

Novosti Ana-Nikolic

Popularna pevačica Ana Nikolić ove nedelje biće gost u emisiji “Bez maske” koja se emituje na TV BN, a koju uređuje i vodi Siniša Medić. Atraktivna brineta je bez muke odgovarala na provokativna pitanja šarmantnog voditelja, a duhovite dosetke su je i ovog puta izvukle iz “nezgodnih” situacija. Ipak, Ana je priznala da nikada u svom životu nije bila u vezi sa muškarcem koji je zauzet, kao što je svojevremeno objavljeno u medijima. “Nikada nisam bila sa oženjenim muškarcem. Pošto sve što radim, radim iskreno i iz srca, takva ljubav ne bi mogla da ispuni ni mene, a ni moja očekivanja. Kada sam sa nekim u vezi, onda očekujem da mi se posveti u potpunosti, jer sam i ja upravo takva”, rekla je seksi pevačica u emisiji “Bez maske“.

Svet
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od Taca 11.04.09 15:39

Mile Kitić postao „tata“ po treći put!

Autor: Jordan Ginović
Objavljeno: 11.04.2009 12:00


Novosti Mile1_0

Za nepunih mesec dana, tačnije 07. maja, Mile Kitić će održati koncert u Beogradskoj areni koji njegova prestonička publika željno iščekuje već godinama. Da su fanovi popularnog folkera na nivou obožavalaca svetskih pevačkih zvezda, potvrdio je Semir Alić iz Tuzle koji je svom idolu daraovao nesvakidašnji poklon. Naime, kada je naš fotograf uhvatio Mileta ispred „Grandovog“ studija, on je bio raspoložen da ispozira za portal i pokaže majicu sa nesvakidašnjom posvetom koju je izvadio iz gepeka. „Za kralja, za čoveka svih vremnena, za mog Mileta kojeg volim ko oca...“, piše na majici koju pevač ponosno pokazuje. „Moja publika je zaista divna i ne znam šta bih bez njih. Jedva čekam da im se odužim koncertom u Areni, a siguran sam da ih ni ovog puta neću izneveriti“, poručuje Mile čitaocima našeg portala.

Novosti Mile2_0

Novosti Mile3_0

Svet
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od Taca 11.04.09 15:44

VELIKA SESTRA: KSENDŽA OTKAČILA KAPISODU!

Novosti 666696881706
Filipe, izbačen si, napusti život velike sestre... Ksenija Pajčin okončala ljubavne i poslovne kombinacije sa Filipom Kapisodom, junakom „Velikog brata“


Ljubavna priča Ksenije Pajčin i Filipa Kapisode došla je do kraja. Posle izjava koje su prilično uvredile bivšeg ukućanina „Velikog brata", Ksenija je i definitivno stavila tačku na njihovu vezu angažujući drugog manekena kao glumca u svom novom spotu. I to ni manje - ni više nego Filipovog zemljaka, 22-godišnjeg Cetinjanina Vasilija Markovića.

Novosti 988858101709
Novi Ksendžin cetinjanin... Maneken Vasilije Marković

- Atraktivna pevačica pre tri dana u Požarevcu snimila je spot za prelepu baladu „Farsa", u kojem se pojavljuje obučena u ludačku košulju. Iako je bilo planirano da se u spotu pojavi Filip Kapisoda, ona je ipak odlučila da u poslednjem trenutku umesto njega angažuje manekena sa Cetinja, 22-godišnjeg Vasilija Markovića. Ovog dečka je, inače, upoznala na popularnom sajtu za druženje „Fejsbuk" - kaže izvor Pressa, i dodaje da je Filip sad konačno shvatio da Ksenija s njim više ne želi da ima išta.

- Kapisoda je po izlasku iz kuće „Velikog brata" rekao da su on i Pajčinka i dalje u vezi, ali kad je čuo šta je sve njegova, sad već bivša devojka izjavljivala na račun njegove inteligencije i materijalnog statusa, prilično se naljutio. Ipak, posle dva dana shvatio je da je Ksenija raskinula s njim, a najbolji dokaz za to je da je Beograđanka, verovatno u inat Filipu, angažovala drugog, jednako zgodnog Cetinjanina - zaključuje sagovornik Pressa.

N. Pajić

Izvor: Press
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od Taca 12.04.09 18:58

Zvezde Granda: Svi su Iva i Vuk

Novosti Mira-Skoric-i-Aca-Lukas

Dobili smo „Top 10“ četvrte garniture Zvezde Granda. Posle subotnje emisije to su:

Nebojša Vojvodić
Aleksandra Bursać
Jovan Stefanović
Svetlana Tanasić
Saša Kapor
Milan Topalović
Jelena Kostov
Darko Lazić
Biljana Sečivanović
Slobodan Vasić.


Oni su posle sedam meseci takmičenja iz subote u subotu, izborili plasman medju deset najboljih.

Od daljeg takmičenja oprostila se Nadežda Biljić iz Valjeva, koja je pevala pesmu „Stara ljubav“ i za nju je pristiglo najmanje glasova. Ukupan broj poruka koje su stigle u poslednjoj emisiji je 206.952 SMS-ova.

I u ovoj emisiji su takmičarske pesme kandidata ostale u senci dueta. Svi su jedva čekali da vide i čuju ko će sa kim i šta pevati. Čak su se toj euforiji pridružili i članovi žirija Aca Lukas i Mira Škorić, koji su pre dueta takmičara, otpevali svoju pesmu „Dok ti u kafani piješ druže“, koju su snimili pre nekoliko godina.

Time su pokazali svim takmičarima, ali i Ivi i Vuku Vučiniću, kako treba da izgleda jedan dobar duetski nastup.

Čak se na njihov račun našalio i sam Aca rekavši: „Sledeće godine ćemo se prijaviti Mira i ja. Ja ču biti Iva, a Mira će biti Vuk. Samo ne znam kako ćemo podeliti stan, koji dobija pobednik. Ja ću morati da sagradim jedan zid po sredini sobe i da tako ravnopravno podelim nagradu.“- izjavio je Lukas.

Novosti Nebojsa-Vojvodic-i-Milena-C

Opet je najveću energiju na bini donela i pokazala Milena Ćeranić. Da, dobro ste pročitali. Milena je ispala u prošlom krugu, ali sada je pevala samo duetsku pesmu, zbog neparnog broja takmičara. Ona se nije takmičila, samo je pomogla Nebojši Vojvodiću da otpevaju njen izbor „Što se mala uobrazi“ u crnogosrkom stilu. Veoma simpatično, koliko i prošla numera „Zmija i žaba“, koju je Ćeranićeva izvela sa Sašm Kaporom. Još jednom je pokazala, da najbolji interpretator ne mora uvek da bude i najbolji zabavljač.

Novosti Biljana-Secivenovic-i-Sasa-

Kapor je ovoga puta pevao duet sa koleginicom koja se kao i on, vratila u takmičenje kroz baraž. U pitanju je Biljana Sečivanović, sa kojom je otpevao „Kaznio me život“ Enesa Begovića i Goce Božinovske. Kapor se napokon probudio u svojim interpretacijama, od kada se vratio u takmičenje. U prvom delu serijala, on je pevao tačno, ali neubedljivo i hladno. Posle baraža je počeo da se „otkravljuje“ i pokazuje svoje pravo lice na sceni. Sve je sigurniji i bolji u svojim interpretacijama, pokazujući da ume odlično da peva i druge pesme, osim onih koje je pevao Toše Proeski.

Svetlana Tanasić je svoje „Crne kose“ otpevala odlično, dok je u duetu sa Slobodanom Vasićem izvela staru makedonsku pesmu „Blagujno dejče“. Sloba se opet nije baš najbolje snašao u duetu, bez obzira što je kvalitetan pevač. Očigledno mu dueti ili ne leže ili ih nikada nije upražnjavao?

Novosti Jovan-Stefanovic-i-Aleksand

Najlsađi par su svakako bili Aleksandra Bursać i Jovan Stefanović. Pevali su veliki hit Kemala Montena i Danijele „Ja ovako ne mogu dalje“. Njih dvoje su se toliko zabavljali tokom snimanja ove emisije, da su svoje raspoloženje i smeh preneli i na samu binu tokom izvođenja. Sandri je Joca bio toliko simpatičan, da od smeha nije mogla da otpeva svoju deonicu u pesmi, pa su sve morali da ponove. Ali je iz druge sve ispalo lepo i simpatično.

Da napomenemo da se i u ovoj pesmi javio problem, koji se provlači tokom celog takmičenja. Naime, problem je kada takmičari izaberu pesmu sa nekog drugog „govornog područja“, pa je onda dilema, da li da je pevaju u originalu ili da je prilagode svom načinu izgovora. To se najviše uočava kad se pevaju pesme pevača iz Bosne, zbog njihovog načina pevanja i izgovaranja. Oni pevaju „ijekavicom“, a u Srbiji se priča i peva „ekavicom“. Način na koji će kandidati otpevati izabranu pesmu je lično njihov izbor. Nekome se to dopadne, drugima ne.
Ali činjenica je da se pre početka treba odlučiti, da li će pesmu otpevati „ekavski“ ili „ijekavski“ je veoma bitna, jer se onda ne bi desilo, kao Aleksandri, da u Kemalovoj i Danijelinoj pesmi neke reči otpeva „ijekavski“ („pjesma“), a neke „ekavski“ („svet“). Onda su obe reči „pjesma“ i „svijet“ ili „pesma“ i „svet“, a ne mešavina i jednog i drugog.

Novosti Milan-Topalovic-i-Jelena-Ko

Jelena Kostov i Milan Topalović su svako jedni od najkvalitetnijih vokala ove generacije Zvezde Granda, a da li će uspeti da budu i najbolji, isključivo će zavisiti od njih samih i njihove energije koju donose kroz svoje interpretacije. Oni su pevali staru narodnu pesmu „Gde si da si moj golube“.

Da napomenemo i jedan detalj vezan za Topalka. Stilisti koji oblače i sređuju kandidate su se generalno mnogo popravili u odnosu na početak takmičenja, jer su i devojke i momci mnogo ukusnije i lepše obučeni nego u toku jesenjeg i zimskog dela takmičenja. Tako su u ovoj emisiji Topalka obukli u sportsku majicu i preko nje beli sako. Ništa neobičano, ali nama su zasmetali zavrnuti rukavi sakoa do lakta. Malo „prevaziđen“ način, ali i neprimeren za TV. Ali kada smo čuli prve taktove pesme „Šta sam ja u tvom životu“, koje je pevao Milan u takmičarskom delu, bila nam je jasna „poruka“ stiliste kroz te zavrnute rukave. Bilo je u skladu sa odabranom kompozicijom.

Novosti Nadezda-Biljic-i-Darko-Lazi

Za kraj smo ostavli Darka Lazića i Nadeždu Biljić iz Valjeva. Njih dvoje su pevali „Mi se volimo“ u duetu, dok je Lazić solo otpevao pesmu Šerifa Konjevića „Zbog tebe sam vino pio“, a Nadica „Staru ljubav“.

Nadica je potvrdila pravilo već nekih ispalih takmičara, da kad se malo uzdignu i počnu nadobudno i prepotentno da se ponašaju, narod to odmah oseti i sledi ispadanje. Nadežda se posle pobede u prvom krugu baraža i povratka u takmičenje nekako ustalila u celokupnu grupu, ali je u poslednjih nekoliko emisija počela nekako „uzvišeno“ da se ponaša, kao što su to činili Saša Katančić, Petar Mitić ... koji su verovatno zbog takvog svog preranog „uzvezdavanja“ i ispali. U jednom momentu se tako poneo i Milan Topalović, ali se on ubrzo „spustio na zemlju“. Srećom to ga nije koštalo ispadanja iz borbe za šampiona Zvezde Granda.


Saša Popović je sinoć mnogo manje dizao tenziju od uobičajenog, te je vrlo brzo proglašavao ko je išao dalje, a ko sedao na „crvenu stolicu“. Čovek je verovatno shvatio da je emisija uspešna i na ovaj način.

IZVOR:srbijanet.rs
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od nina91 16.04.09 11:00

ma aca je legenda bas me nasmijao....
:)
taco nemoj me licovati :)
nina91
nina91

Ženski
Broj poruka : 233
Godina : 32
Location : sArajevo/bih/**
Datum upisa : 09.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od Taca 16.04.09 15:27

Milan Stanković na makedonskoj granici čekao šest sati

http://www.slikomat.com/slika/3716483.htm

Poneo pasoš pokojne babe

Zvezda „Granda“ Milan Stanković proveo je prekjuče na makedonskoj granici šest sati čekajući da autobusom stigne njegov pasoš jer je greškom na koncert krenuo sa pasošem svoje mrtve babe Nadežde Lukić.


Kako se iz Beograda kretalo u četiri sata ujutru, Milan je, ne popivši kapućino, u mraku uzeo pasoš svoje babe koja je preminula 1986. godine a imala je, naravno, stari jugoslovenski pasoš. Pošto je bio crvene boje kao i novi Milanov, nije video da je napravio grešku dok nije bilo prekasno.
- Primetio sam grešku kada smo već bili na autoputu, ali je tada bilo kasno da se vratimo - kaže za „Alo!“ Milan, koji na celu situaciju gleda kao na zanimljivu anegdotu.
- Mislio sam da ću biti očajan, ali moram da priznam da sam se odlično proveo na granici. Seo sam u jedan motel, a obožavaoci su se smenjivali za mojim stolom. Brzo mi je proteklo tih šest sati - zaključuje mladi pevač.


Osim njegovih kolega, dobru zabavu su imali i carinici, koji su sve vreme zbijali šale sa Stankovićem. Rekli su mu da bi ga pustili da je na slici deda, a ne baba.
Njegovi saputnici Mari Mari, Dušan Svilar, Milan Dinčić Dinča i Nemanja Stevanović, koji su odlučili da krenu dalje da ne bi rizikovali da zakasne, tokom puta su imali temu za zbijanje šala.
- Svratili su po mene u Grdelicu i tek tada sam čuo šta se Milanu desilo. Bila je super fora. Smejali smo se kao ludi - kaže Dinča za „Alo!“.
Sve se na kraju ipak dobro završilo. Milan je stigao na vreme na koncert u Skoplju, gde je nastupao sa Kemalom Montenom, a među gostima u prepunoj dvorani bili su premijer Makedonije i gradonačelnik Skoplja.


Izvor: Alo
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od nina91 16.04.09 16:02

E ZA OVO MORAS BITI MOZAK
CUJ PONIO PASOS OD BABE*ZAR TOLIKO LICE????
nina91
nina91

Ženski
Broj poruka : 233
Godina : 32
Location : sArajevo/bih/**
Datum upisa : 09.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od Taca 16.04.09 18:07

Hahahahaha happy Moguce happy
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od Taca 19.04.09 20:06

Dado Polumenta snimio peti spot!

Autor: Dragan Kecman
Objavljeno: 19.04.2009 11:12


Novosti Dado1

Stručnjaci kažu da vlada globalna ekonomska kriza, najveća još od Drugog svetskog rata. Međutim, za sve popularnijeg Dadu Polumentu nema zime. Na folkerovom bankovnom računu očigledno ima viška gotovine pa svako malo pozove najskuplje režisere u našoj zemlji da mu snime novi spot. Tako je prošle nedelje ekranizovao još jednu pesmu sa svog poslednjeg albuma, ovoga puta za onu pod nazivom „Dama“, a autori su ponovo dvojac iz „Vižual infinitija“. Snimano je u beogradskom klubu „Mistik“, dok je drugi deo snimanja najavljen za kraj meseca na golf terenima na Košutnjaku. Dado je u nekoliko scena više nego prisan sa dve manekenke pa ne sumnjamo da će ovo biti jedno od njegovih najprovokativnijih video izdanja, a podsećanja radi, snimio ih je pet u poslednjih godinu dana.

Novosti Dado2

Novosti Dado3

Novosti Dado4

Izvor: Svet
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od Taca 21.04.09 17:17

Nemanja Stevanović tera Radu Manojlović da stavi silikone!

Autor: Vesna Tasić
Objavljeno: 21.04.2009 14:21


Novosti Radaunutra_0

Iako je pre godinu tvrdila da joj nikada neće pasti na pamet da stavi silikone, Radmila Manojlović priznaje da je malo korigovala stavove po pitanju svog izgleda. Zadovoljna je time kako izgleda, ali s vremena na vreme zaključi kako ne bi bilo loše da stavi silikone u grudi. Ali, ne zbog karijere, već zbog sebe. „Priznajem da razmišljam o tome i da svaki čas menjam mišljenje! Recimo, uveče se pogledam u ogledalo i „čvrsto odlučim“ da povećam svоje grudi operacijom! Ali, čim se probudim, kažеm sebi: „Bože, Rado, šta ti fali!“ i odustanem. Prema tome, moje mišljenje se menja svaki čas. Niko mi ne govori ni da ih stavim, ni da ih ne stavim, sem mog dobrog drugara Nemanje Stevanovića. On mi kaže: „Rado, ti si stvarno super, izgledaš odlično, samo još da staviš silikone i bićeš bomba!“ Ko zna, možda ga jednog dana i poslušam. Inače nisam prevrтljiva, ali kada je reč o silikonima, ne znam šta da mislim“, kaže mlada pevačica.
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od Taca 23.04.09 18:43

Ispunjeno obećanje: Topalko upoznao Radu Manojlović, a Vuk Mileta Kitića!

Autor: Vesna Milanović
Objavljeno: 23.04.2009 16:13


Kako je redakcija magazina Svet i obećala, najbolji imitatori u emisiji "Zvezde Granda", Iva i Vuk Vućinić i Milan Topalović, nagrađeni su večerom, kojoj su osim novinarskog žirija, prisustvovali i Radmila Manojlović i Mile Kitić, pevači, koje su mlade zvezdice i želele da upoznaju. Tako je restoran poznatog beogradskog hotela "Panorama" u sredu veče bio rezervisan samo za mlade pevače i njihove idole, koji su se na mestu sastanka pojavili dobro raspoloženi, očigledno "naoštreni" za lud provod. Topalko je najzad imao prilike da sa svojom ljubimicom večera, dok je Vuk oduševljeno slušao savete svog idola Mileta Kitića, koga uskoro očekuje i veliki solistički koncert u "Areni". Nažalost, zbog jake prehlade, Vukova sestra Iva, nije mogla da se pridruži veseloj družini, što svakako nije umanjilo dobro raspoloženje. "Nikada neću zaboraviti ovo veče, Mile je definitivno kralj", oduševljeno je izjavio Vuk za naš portal, dok se Topalko, zauzet druženjem sa Radom samo osmehnuo i dodao "A ona je kraljica!" Druženje je, sasvim očekivano potrajalo do duboko u noć, kada se naš poznati četverac i rastao uz obećanje da je ova večera samo početak prijateljstva, koje će, ako je suditi po obećanjima koje su dali, potrajati do kraja života.

Izvor: http://www.svet.rs/clanak/ispunjeno-obe%C4%87anje-topalko-upoznao-radu-manojlovi%C4%87-vuk-mileta-kiti%C4%87#comment-25242
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od aida 23.04.09 19:28

ma nek je topalko vec jednom bio sa svojom ljubimicom!

aida

Ženski
Broj poruka : 113
Godina : 47
Location : bih
Datum upisa : 12.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od nina91 23.04.09 20:24

I TO STO KAZES-HHEH ON MORAO PREKO NOVINA DA JE UPOZNA :)
nina91
nina91

Ženski
Broj poruka : 233
Godina : 32
Location : sArajevo/bih/**
Datum upisa : 09.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novosti Empty Re: Novosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu