Nebojša Vojvodić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

5 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Tasha 19.04.09 14:19

meni nije mnogo zao sto je bilja ispala, od baraza njeg glas je poceo mnogo da mi bude iritantan!!! ali u svakom slucaju nije bila medju najgorima, Slobo mi je na tv-u bio najgori... izuzecu to sto ne znam kako neke pesme zaista zvuce, jer ih ni ne znam... happy
al najbitnije je da su nesa i sasa prosli, jer su zaista bili najbolji, nesa sa emocijama izneo pesmu, a sasa sa tacnoscu happy
Tasha
Tasha

Ženski
Broj poruka : 361
Godina : 35
Location : Subotica
Datum upisa : 27.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Gaga 19.04.09 15:05

Ljudi ajd zbog Jocinih fanova koji su ovde da ga ne vredjate! Shvatite da nama nije lepo to citati! Na Jocinom forumu niko ne vredja Nesu! Ja Nesu volim stvarno,ali Jocu volim od pocetka takmicenja! Meni je ovo uzasno da citam
Gaga
Gaga

Broj poruka : 47
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Taca 19.04.09 19:48

Gaga, svi imaju pravo da iznesu svoje misljenje.

A vi devojke, potrudite se da ne preterate nekad u izrazavanju svog misljenja, da ne dodje do svadja. Ok

Ajde da se lepo druzimo.
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od aida 19.04.09 19:50

u pravu si taco. ja sam samo komentirala da joca stvarno nema dobar glas.a ne zelim nikoga vrijedjati.

aida

Ženski
Broj poruka : 113
Godina : 47
Location : bih
Datum upisa : 12.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od aida 19.04.09 19:50

jedino sam rekla da je SKAKAVAC A TO ZATO STO STALNO CUPKA DOK PJEVA

aida

Ženski
Broj poruka : 113
Godina : 47
Location : bih
Datum upisa : 12.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Gaga 19.04.09 19:52

Slazem se da svako ima pravo na svoje misljenje!

Ja vas samo molim da budete malo blaze i sve ce biti super!

Zelim da se lepo druzimo! Cmokic za Tacu Cmok
Gaga
Gaga

Broj poruka : 47
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Taca 19.04.09 19:52

Ajde da ne upotrebljavamo nadimke, iako nekad nisu zlonamerni, neko moze pogresno da ih protumaci. Ok
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od aida 19.04.09 19:53

gago ne brini.sve 5

aida

Ženski
Broj poruka : 113
Godina : 47
Location : bih
Datum upisa : 12.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Gaga 19.04.09 19:56

Ok onda cemo se lepo druziti
Gaga
Gaga

Broj poruka : 47
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Taca 19.04.09 20:00

Eto. Ok Ajde sad vi svi dajte svoj komentar na jucerasnju emisiju. happy
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od aida 19.04.09 20:07

primjetila sam da su kod vecine matrice bile jako lose. ziri je mogao da bude bolji ali dobro sta je tu je! milic je zesca b..... o nebojsinom pjevanju necu da komentarisem-zna se sve,sve se culo. sasa kapor je fino pjevao i svidjela mi se big mama. ostali nista posebno.

aida

Ženski
Broj poruka : 113
Godina : 47
Location : bih
Datum upisa : 12.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Gaga 19.04.09 20:09

Evo ja cu prva:

Neso-super kao i uvek,a onaj ziri nema pojma
Saska-odusevila me
Slobo-malo je pobrkao tekst ali mi se svideo
Ceca-odusevila me
Kapor-super,opet ziri nema pojma
Jeca-moze ona i bolje
Darko-lepo pevao
Bilja-bila je dobra,ali je smorila sa Zoricom
Joco-dobar,ali moze i bolje
Topalko-kako on zna bio je ok
Gaga
Gaga

Broj poruka : 47
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Taca 19.04.09 20:12

evo utisci jednog forumasa - goxa Ok

[quote]
Moji utisci i rang lista

1. SVETLANA TANASIC – Svaka cast! Veceras su svi ostali u senci izvanredne interpretacije Svetlane Tanasic. Sve je kristalno jasno, a svaki dalji komentar je suvisan, jer su svi bili u prilici da vide i cuju sta se desavalo na sceni. Jedina zamerka je sto je opet spomenula mamu i to me jako nervira kod nje, te nije dobro spavala, te nije raspolozena, te godisnjica, te rodjendan. Ipak takve stvari treba ostaviti iza scene. Postujem njen bol i ljubav prema majci, kao sto ocekujem da svi imaju prema istim mojim osecanjima prema mojoj majci, ali smatram da sve to treba ostaviti iza zatvorenih vrata i u srcu. Sve u svemu SVAKA CAST!

2. NEBOJSA VOJVODIC – Ne znam zbog cega ste se istripovali da je bilo lose, ali ovo mu je NAJBOLJI nastup do sada, toliko dobar da ga stavljam ispred svog favorita. Ne volim ga nesto posebno, niti je ostavio tokom celog takmicenja jak utisak na mene, ali ovo veceras je bilo to sto treba da se cuje. Intonacija na mestu, a emocija... stvarno nemam reci. Uneo je celog sebe u pesmu i to se ceni.

3. ALEKSANDRA BURSAC – Ne znam o kakvom kretanju je govorola gospodja Votjehovski, ali ova pesma ne moze se pevati, a da se baca po ceni. Svidja mi se dinamika kojom je pesma otpevana. Za razliku od pesme „Veseljak“, gde je njena koleginica Mirjana Mirkovic bila bolja, ovoga puta je Aleksandra bila bolja od Mirjane. Dikcija savrsena, kao i varijacije u naglasavanju stihova. Cankov komentar je potpuno na mestu – mikrofon samo malo dalje od usta. Bitno je da je energiju pokazala u interpretaciji, a obavestenje za gospodju Votjehovski, ni Zlata Petrovic se ne baca kada peva ovo. Bila je ubedljiva. Bravo Saska. Nisam ocekivao da ce biti ovako dobro.

4. SASA KAPOR – Ono sto sam mu prosli put zamerio, ispravio je ovaj put. Bio je svoj. Pesma je lagana i suptilna, tako da nije dosao do izrazaja, kao u pesmama „Tajno moja“ i „Soba za tugu“. Opet je Cankov komentar na mestu. „...tudje zivoteeee...“ – „E“ treba da se cuje, a ne da ga izdeformise, kao sto on to ucini pevajuci kroz zube. Nisam ni ocekivao da bude lose. Bravo!

5. DARKO LAZIC – Veceras je bila i njegova noc. Dugo, dugo me nije iznenadio ovako dobrom interpretacijom. Doduse, ne mogu reci da je decko prethodnih puta bio los i ne znam sta vec, ali je ranije nekako upao u sablon istih pesama, pa se nije videla razlika u njegovim nastupima, pa tako ni napredak. Pesma mu je savrseno legla, daleko bolje nego mnogo iskusnijem Sasi Katancicu, koji ju je pevao u drugom krugu, ako se ne varam. Zamerka na stajling – roza majice nikako ne podrzavam (bar ne kad je u pitanju muski rod), a iako volim mindjuse u uhu, tri u jednim, pa jos cirkonske, mnogo je. Ona u hrskavici uha mu ne treba.

6. SLOBODAN VASIC – Bilo je koliko-toliko dobro, ali ne onako kako sam naucio da slusam iz nedelje u nedelju Slobodana Vasica. „Do zore RADE klubovi“ i „...na racun MOGA imena...“ su moje jedine zamerke. Falilo mu je vazduha da otpeva „rade“ i „moga“, koje je izgovorio u jednom dahu, dok bi trebalo „raaaadeee“ i „mooogaa“. Kad sam odslusao pesmu do kraja, primetio sam ono sto je Taca rekla da su nekima ubrzali matrice, pa je tako bilo i ovde, pa je moguce da su zato gore navedene reci lose otpevane. Veceras najbolji stajling od muske ekipe

7. BILJANA SECIVANOVIC – Hm! Pomislio bih da sam joj nesto izbaksuzirao pitanjima za intervju koji Admin hoce da uradi sa njom. Videcemo kakav ce biti intervju i na sta mislim. Nije trebala veceras da ispadne, iako nije blistala. Pesma je poprilicno nezahvalna za pevanje u ovakvom takmicenju, jer strofe zahtevaju mutiranje glasa, sto odlicno pristaje svadbenim veseljima, ali nikako ovakvom takmicenju, pa je njen glas u strofama izgubio poprilicno na zenstvenosti. U refrenu je bila daleko jaca, dobra u svom maniru. Jedina zamerka na refren je „nano“ i „raskpocano“ – svako slovo treba da se cuje, da ima svoj glas, a ne da „A“ prelazi u „O“ i slicno. Ovo nije engleski jezik gde ima to izvijanje u izgovoru. Ono kretanje, koje je Votjehovska trazila od Bursaceve, je vise primereno za ovu pesmu, a to je kod Biljane izostalo, a znamo da moze, jer smo videli kad je pevala „Manastir“ i „Bolje ona nego ja“. Bila je elegantna veceras.

8. MILAN TOPALOVIC – Klasicno i dosadno. Da ima glas, ima ga, al da nece da ga razradi, nece. Kao i za pesmu „Rado Radmila“, tako i veceras zameram mu kafanske uzvike „oj“, „hej“ i slicne, a da pritom ne zavrsi stih, strofu do kraja. To je dopustivo u kafani, na svadbi, zivom nastupu, ali na takmicenju NIKAKO. Stajling prosecan, kravata out.

9. JELENA KOSTOV – Greska u odabiru pesme. Vokalno dobra, ali sve kvari matrica koja je PRESPORA za ovu pesmu. Pitao sam se kako ce uspeti da izgovori sve reci, jer pesma toliko brzo ide, cak brze nego sto Votjehovska prica. Kad ono matrica je toliko usporena, da bi Jelena uspela sve da izgovori, a ja sam imao osecaj kao da je to neka druga pesma. Tako da je sve palo u vodu. Vokalno bolja nego ranijih puta, ali ovaj put losa pesma. Bolje da je otpevala „Neodoljiv neumoljiv“ ili „Manta manta“ nego ovo. Stajling ok, frizura mi se ne svidja, jer izgleda kao da se sada probudila i nije stigla da se oceslja, pa je samo nakacila snalu da malo skupi. Moze Jeca mnogo bolje, iako je zakazala zadnjih par puta.

10. JOVAN STEFANOVIC – Par segmenata pevanja pesme su mi se dopalo, ostalo ne. Kao sto mi se nije dopalo sto je kopirao Tifu u pesmu „Lipe cvatu“, tako mi se ne svidja sto je ovaj put pokusao da skine Sinana. Pesma mu nije legla. Pamtim i njegova bolja izdanja, jer mi je na pocetku bio cak u pet najboljih. Stajling je kao sto rece Votjehovska „skandalozan“, a Milicevom ukusu za oblacenje necemo pricati, jer je sve vec jasno. Preporuka Jovanu je da pogleda snimak kad je pevao „Mali je ovo grad“, pa da poradi opet na sebi, da povrati stari sjaj.


ZIRI – Canak korektan i precizan. Nije govorio ni previse, ni premalo, taman onoliko koliko treba, a da se niko ne uvredi. Skidam kapu. Votjehovska – iznenadjen sam njenom skolom, cak i previse. Ali posto je ona svima nama poznatija kao novinar, a ne kao muzicar, onda je trebala da bude u toj ulozi, a ne nekima da postavlja pitanja, dok je druge komentarisala kako pevaju. Trebala je da se odluci za jedno. Milic – legenda. Sta reci za coveka. Nista! Drugo nismo ni ocekivali




[/quote]
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od aida 19.04.09 20:14

ovaj gox me u zadnje vrijeme poz iznenadjuje. prije nije imao tako visoko misljenje o nesi. al od prosli put ima sve pohvale za njega.

aida

Ženski
Broj poruka : 113
Godina : 47
Location : bih
Datum upisa : 12.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Taca 19.04.09 20:15

Da, i ja sam primetila. Ok
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Gaga 19.04.09 20:16

Ovaj komentar goxa je super! Svidja mi se njegovo misljenje!

Inace gox je Saskin verni fan!
On je super decko stvarno!
Gaga
Gaga

Broj poruka : 47
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od nina91 19.04.09 21:54

darko-solidno,treba smrsati,momak ima potencijal
slobo-iz emisije u emisiju me svaki put sve vise razocara
joca-hm pa ne bi da komentarisem
ceca-super
alexandra-ozbiljno shvatila takmicenje,priprema se kako treba,radi na sebi i na pjesmi
kapor-veoma solidno,ali mora paziti na disanje i na otvaranje usta,jer ovako samo sebi odmaze
topalko-treba ispasti pod hitno,ziri blage veze nema
jelena-opustila se,treba da se razbudi
nesa-vec sam sve rekla*ziri opet pokazao da nema blage vezze o muzici
bilja-nije dala ni pola od sebe-moj tata kaze ima iritantan glas,zapreku u nosu koja joj neda da dise pravilno i zato sve zvuci kao da pjeva kroz nos
ziri*blage vezze nema-sramota sta se dovelo na tv(ona gleda a neda) treba dovesti kompetentne,obrazovane ljude ane milica
nina91
nina91

Ženski
Broj poruka : 233
Godina : 32
Location : sArajevo/bih/**
Datum upisa : 09.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Gaga 19.04.09 21:56

Ja kad sam cula tu pesmu smucilo mi se sve!m Ona gleda a neda-koja jadna pesma majko moja mila
Gaga
Gaga

Broj poruka : 47
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Taca 19.04.09 21:57

Hahahaa. Ja sam se smejala u studiju. happy
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od nina91 19.04.09 22:02

sramota covjek od skoro 60 god pjeva ONA GLEDA A NEDA-i nakraju lafo rijec o sladoledu hm ko je jos u to povjerovao xdxdxdxdxd
nina91
nina91

Ženski
Broj poruka : 233
Godina : 32
Location : sArajevo/bih/**
Datum upisa : 09.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Tasha 19.04.09 23:51

ja ni nisam cula sta je pevao u studiu, a juce slsuam i ne verujem... kakav haski tribunal, kakvi bakraci... boze me sacuvaj... ja se skoro nikad ne slazem sa misljenjem zirija, pa naravno ni ovaj put happy
i bas me zanima od koga je to Bilja za jedan glas izgubila... nisu ovo morali reci, ja bih se ubila na licu mesta zbog jednog glasa ispasti... uzas Wtf?!?
Tasha
Tasha

Ženski
Broj poruka : 361
Godina : 35
Location : Subotica
Datum upisa : 27.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od nina91 20.04.09 14:33

samo za tashu:ona lize sladoled ja joj kazem daj jedan liz,pl,pls-ona gleda a neda :)
ma tacu i mog tatu u ziri xdxddxdx
ma milic blage nema o muziic a ni izgledu
i ja bi s eubila za 1 glas da sam izgubila,haj za 20 al 1....
i mene zanima
nina91
nina91

Ženski
Broj poruka : 233
Godina : 32
Location : sArajevo/bih/**
Datum upisa : 09.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Tasha 20.04.09 15:49

hvalA Nina... sad cu moci mirnije da spavam, cula sam pesmicu Plez

prosle god kad je nemanja ispao pred baraz imao je 12 glasova manje od rade... a rada na kraju drugo mesto zauzela... happy
Tasha
Tasha

Ženski
Broj poruka : 361
Godina : 35
Location : Subotica
Datum upisa : 27.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od nina91 20.04.09 15:51

pjesma je hit nema sta..
ja imam jos jednu njegovu tasho ova lomi(sexualno sam nemoralan tip)
nina91
nina91

Ženski
Broj poruka : 233
Godina : 32
Location : sArajevo/bih/**
Datum upisa : 09.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Taca 20.04.09 19:16

Ne verujem ja bas da je za 1 glas. Ali dobro...
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009. - Page 2 Empty Re: Komentari takmicarskog dela nastupa 18.04.2009.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu