Nebojša Vojvodić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

4 posters

Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od nina91 19.04.09 12:42

znam da sam vec napisala jednoˇpismo podrske nebojsiˇali ovdje cu samo prenijeti rijeci mog caleta.i znam da ce me taca lincovati :)
jucer smo po prvi put zajedno gledali zvijezde granda(jer to on obicno gleda sa svojom rajom*muzicarima*i komentarisu)i on i ja samo ostali odusevljeni...zato cu prenijeti sve od rijeci do rijeci sta je rekao moj tata...

ˇmatrica je bila jako slaba,sto je prouzrokovalo da nesin glas izgleda onako grubo,sto je greska osoblja koji na tom radi-matrica se mora razvijati polako,da bi na kraju bila onakva kakva je i u orginalu,tekst izvodjaca tacnije tekstopisca treba se ispostovati,ovo govorim zato sto su ovu pjesmu skratili nije bilo 3 strofe sto nije nebojsina greska ali celnici granda trebaju ispostovati djeja a isto tako i zlatu petrovic jer i kod alexandre je falila ta 3 strofa..i pored toga,usudio bih se reci da je nebojsa zadivio cijeli auditorijum i mladju i stariju populaciju-koju je uspio vratiti u dane koji su prosli kada smo svi pjevusili ovu pjesmu.djeja jeste tesko pjevati jer on ima "hrapav glas"ali nebojsa ga nije kopirao sto je jedan veliki plus jer znaci da se na njegovom glasu netreba raditi dodatno jer mu je glas razvijen..intonativno,vokalno,ritmicki sve je bilo savrseno,donesena je prava emocija,kao da je to prica njegoovg zivota-sto malo pjevaca uspje da uradi..primjetio sam kod ostalih kandidata probleme sa respiracijom(citaj:disanjem),zategnutu vilicu,grlo misice lica sto je jako nepravilno i sto dovodi do pogresne artikulacije,nebojsa ima jako praviloan respiratorni put sto omogucava da sveku rijecizgovori kako treba.njegova kultura,skromnost,vaspitanje i obrazovanje su na veoma zavidnom nivou sto drugi kandidati neposjeduju.inace moj favori je darko lazic ali jucer je ostao u sjeni pored nebojse..i sam je dobro rekao:skromni ipak mogu da uspju-bitno je neumisliti se.na kraju svaka cast njegovoj majci sto ga je onako odgojila-jer on i njegova majka trebaju posluziti kao primjer kako se odgaja djete.SVAKA CAST NEBOJSA!!!ˇ
nina91
nina91

Ženski
Broj poruka : 233
Godina : 32
Location : sArajevo/bih/**
Datum upisa : 09.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty Re: NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od aida 19.04.09 12:53

ovo me rasplaka..... divno........ šmrc, šmrc

aida

Ženski
Broj poruka : 113
Godina : 47
Location : bih
Datum upisa : 12.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty Re: NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od nina91 19.04.09 12:56

heh aj da sam ja autor vec je moj cale al nema vezze ovo dokazuje cinjenicu da je nesa najbolji*jer moj stari je veliki kriticar i tesko mu je udovoljiti...
nina91
nina91

Ženski
Broj poruka : 233
Godina : 32
Location : sArajevo/bih/**
Datum upisa : 09.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty Re: NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od aida 19.04.09 13:04

ma pozdravi tatu i svaka mu cast!!!

aida

Ženski
Broj poruka : 113
Godina : 47
Location : bih
Datum upisa : 12.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty Re: NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od nina91 19.04.09 13:05

hhe ma ocu pozz i on tebe heh
nina91
nina91

Ženski
Broj poruka : 233
Godina : 32
Location : sArajevo/bih/**
Datum upisa : 09.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty Re: NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od Taca 19.04.09 19:41

Super Nina, pozdravi tatu. Ok

Inace, pitala sam, naravno, Nesu, da li moze da udje na forum, ali je rekao da ne moze. Moracemo to da sredimo, pa da i on dodje da se druzi sa nama. Ok
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty Re: NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od aida 19.04.09 19:42

ma kako ne moze?

aida

Ženski
Broj poruka : 113
Godina : 47
Location : bih
Datum upisa : 12.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty Re: NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od Taca 19.04.09 19:43

Pokazuje mu kao da ne postoji forum... šmrc, šmrc
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty Re: NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od aida 19.04.09 19:54

a jojjjjjjjj šmrc, šmrc

aida

Ženski
Broj poruka : 113
Godina : 47
Location : bih
Datum upisa : 12.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty Re: NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od Gaga 19.04.09 20:31

Ej to se i meni desavalo,ali je proradilo napokon! Ja zato ni nisam dolazila na forum jer sam par puta pokusala i isto mi tako bilo!

A za ovo jedan veliki pozdrav za Nininog caleta!
Gaga
Gaga

Broj poruka : 47
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty Re: NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od nina91 19.04.09 21:40

meni se i sad desava ja moram preko linka sto mi je taca poslala u pm-u doci na ovaj forum...

mog caleta u ziri***
nina91
nina91

Ženski
Broj poruka : 233
Godina : 32
Location : sArajevo/bih/**
Datum upisa : 09.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ Empty Re: NEBOJSA VOJVODIC:ˇI SKROMNI LJUDI MOGU DA USPJUˇ

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu