Nebojša Vojvodić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seka Aleksic - Osnovala humanitarni fond

3 posters

Ići dole

Seka Aleksic - Osnovala humanitarni fond Empty Seka Aleksic - Osnovala humanitarni fond

Počalji od vanja 01.09.08 1:11

Seka Aleksić još jednom je pokazala da osim dobrih glasovnih kvaliteta poseduje i veliko srce. Atraktivna folk pevačica odlučila je da, po ugledu na mnoge svetske zvezde, osnuje humanitarni fond koji će se baviti prikupljanjem sredstava za pomoć nezbrinutima.
Fond će nositi njeno ime, a pevačica namerava da se humanitarnom radu posveti veoma ozbiljno, odmah po završetku letnje sezone.
U okviru fonda biće organizovani i humanitarni koncerti na kojima će se pored Seke pojavljivati i njene poznate kolege i druge javne ličnosti voljne da pomognu.
Dva dana pred svoj odlazak na jednomesečni odmor Aleksićeva je ekskluzivno za Press otkrila dugo čuvanu tajnu u vezi sa njenom novom delatnošću.
„Ova ideja postoji već dugo, ali nisam o njoj želela da pričam do sada jer nisam imala puno vremena da se lično posvetim humanitarnom radu. Iskreno, nisam želela ni da neko zlurado prokomentariše kako sam se na ovaj korak odlučila iz pomodarstva. Do sada su me koleginice kopirale kad je reč o frizuri i garderobi, ali će mi biti drago ako i sad bar neka od njih bude sledila moj primer. Koliko budem mogla, trudiću se da moj fond pomogne svima kojima je pomoć neophodna, a posebno nezbrinutoj deci. Za jesen sam već pripremila nekoliko akcija, o kojima ću detaljnije govoriti na konferenciji za štampu koju ću organizovati po povratku iz Egipta i Turske, gde se upravo nalazim na letovanju - zaključila je Seka za Press.
vanja
vanja
Administrator
Administrator

Broj poruka : 285
Datum upisa : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Seka Aleksic - Osnovala humanitarni fond Empty Re: Seka Aleksic - Osnovala humanitarni fond

Počalji od Taca 01.09.08 2:09

Moze ona da bude humanitarac i bez toga da javnost zna. Ali dobro, bolje ista nego nista... Svaka joj cast!
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Seka Aleksic - Osnovala humanitarni fond Empty Re: Seka Aleksic - Osnovala humanitarni fond

Počalji od Slaven 01.09.08 14:57

Negdje u Bibliji pise: Cini dobra djela ali se ne hvali njima... I didn't do it Ali, bolje ista nego nista...
Slaven
Slaven

Muški
Broj poruka : 53
Godina : 41
Location : Busovaca, Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 22.08.2008

http://www.new.facebook.com/home.php#/profile.php?id=507163369

Nazad na vrh Ići dole

Seka Aleksic - Osnovala humanitarni fond Empty Re: Seka Aleksic - Osnovala humanitarni fond

Počalji od Taca 01.09.08 17:10

Slaven ::Negdje u Bibliji pise: Cini dobra djela ali se ne hvali njima... I didn't do it Ali, bolje ista nego nista...
Bas tako... Ok
Taca
Taca
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 2069
Godina : 31
Location : Subotica
Datum upisa : 22.12.2007

https://nebojsavojvodic.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Seka Aleksic - Osnovala humanitarni fond Empty Re: Seka Aleksic - Osnovala humanitarni fond

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu